Náš tím

Doktor Bumbál má možno prísny pohľad, no láskavé srdce a šikovné ruky. Jeho záľubou je zubná chirurgia a aj ten najkomplikovanejší prípad je pre neho brnkačka. Vo svojej profesii sa neustále vzdeláva a prináša do našej ambulancie nové metódy a postupy, vďaka ktorým celý náš tím posúva vpred.

Mladý, ambiciózny doktor, ktorý je práve svojou veľkou trpezlivosťou a milým úsmevom obľúbený práve medzi tými najmenšími. Vďaka jeho chuti neustále sa zlepšovať a  napredovať sa stal neoddeliteľnou súčasťou nášho tímu. Ak sa Vám bude zdať, že je tichý, dajte tomu čas. Pod pokličkou sa skrýva veľký srandista.

Na prvý pohľad mladé a nežné dievčatko s jemným hlasom, ale i obrovským talentom a precíznosťou upriamenou predovšetkým na estetiku.

Najnovším členom nášho tímu je MDDr. Nikola Kolníková, ktorá rovnako ako p. Dr. Bumbál má pozitívny vzťah k chirurgii. Pani doktorka je ambiciózna a chce sa neustále zdokonalovať vo svojej práci a učiť sa od tých najlepších, preto nie je pochýb, prečo zaklopala práve na dvere p. Dr. Bumbála.

Olinka je naša dentálna hygienička. Spolu s doktorom Bumbálom je tu od samého začiatku našej kliniky. Navonok drobunká žienka, na druhú stranu veľký pedant. Práve vďaka jej precíznosti a vedomostiam pomáha našim klientom zastaviť parodontitídu a tým si udržať zdravé vlastné zúbky čo najdlhšie.

Naša preventistka Ivka sa každý deň venuje prevažne malinkým deťom. Snaží sa, aby si už od malého veku deti zvykli na pravidelné čistenie zúbkov a v budúcnosti nemali strach zo zubárov.

Alicka je manažérka našej zubnej ambulancie a neexistuje nič, čo by nezvládla. Dokonca aj malé detičky sa pri nej cítia ako v rozprávke. Ale nesnažte sa ju nahnevať. Vyzerá nežne, ale poriadok urobí raz-dva-tri.

Sestrička Zuzka je jedno veľké slniečko, ktoré každým dňom rozveseľuje všetkých pacientov ale aj kolegov v ambulancii. Keď treba pohľadí, keď treba uteší a jej veľké oči sú vždy plné pochopenia a lásky.

Keď u nás v ambulanciách stretnete vílu Amálku s ryšavými vlasmi, tak to je naša sestrička Ivka.  A je to skutočne víla, pri ktorej zabudnete, že sa nachádzate v zubárskom kresle a zistite, že aj zákrok u zubára môže byť príjemný.

Lenka – najmladší člen nášho tímu. Vždy usmiata kráska u nás začínala ako študentka. Praxovala u nás dva roky a nakoľko si získala naše i vaše sympatie a srdcia, zostala u nás aj po ukončení školy.

Janka nerozpráva, ale mluví a hoci chyby nerobí za všetko sa vždy omluví. Jej láska v srdci a dobro v očiach Vám navodia príjemný pocit až v kostiach.

Každý deň Vás víta s úsmevom na tvári na našej recepcii. Treba niečo vybaviť? Vybaví… Treba Vás k nám objednať? Objedná… Tak to je naša recepčná Dominika.

Kamila je študentkou Strednej zdravotníckej školy a do našich ambulancií si chodí overovať rozdiely medzi teóriou a praxou. A keďže sa chceme podieľať na tom, aby nám školstvo produkovalo šikovných absolventov, sme radi za každú jej návštevu a pomoc.